Охорона праці

Політика компанії  ТОВ «НАДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА СВЕРДЛОВИННИЙ СЕРВІС» в сфері забезпечення системи якості, здоров’я, безпеки та охорони навколишнього середовища (QHSE).

Політика компанії ТОВ «НАДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА СВЕРДЛОВИННИЙ СЕРВІС» в сфері забезпечення системи якості, здоров’я, безпеки та охорони навколишнього середовища (QHSE) прагне до захисту і заохочення впровадження безпеки і благополуччя співробітників, клієнтів, субпідрядників, відвідувачів, спільнот та навколишнього середовища.

Всі співробітники ТОВ «НАДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА СВЕРДЛОВИННИЙ СЕРВІС» є однією спільною командою, відповідальною за забезпечення впровадження системи безпеки праці та охорони навколишнього середовища (QHSE) розробленої і підтримуваної у відповідності з найвищими стандартами. Усю нашу бізнес-діяльність ми проводимо таким чином, щоб це відповідало тим високим прагненням, які задекларовані та виражені в нашій корпоративній політиці і підходах до створення умов праці. Нам успішно вдається контролювати ризики та сучасні виклики в сфері безпеки праці на виробництві з метою попередження професійних травм і хвороб, шляхом правильного планування нашої роботи, професійного навчання наших співробітників системі QHSE, правильній та своєчасній ідентифікації можливих небезпек, проведення перевірок та розслідувань інцидентів.

Навчання і розвиток співробітників ТОВ «НАДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА СВЕРДЛОВИННИЙ СЕРВІС» є важливим компонентом втілення системи безпеки нашої компанії. Керівництво несе відповідальність за організацію навчання системі QHSE, що дає співробітникам ґрунтовні знання та змогу захистити себе та інших від потенційної шкоди їхньому здоров’ю та життю. Супервайзери, які працюють на  ТОВ «НАДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА СВЕРДЛОВИННИЙ СЕРВІС»  підзвітні у тому, щоб переконатися, що всі сторони, які задіяні у робочому процесі на буровій площадці, отримують необхідні знання та обладнання для упередження та боротьби з ризиками з якими вони можуть стикнутися на робочому місці. Наші співробітники мають достатню кваліфікацію та затверджене право чітко визначати будь-які потенційні ризики та небезпеки, і в разі чого, відмовитися від виконання будь-якої роботи, яка може потягти за собою необґрунтовану загрозу для життя та здоров’я робітників та відвідувачів.
НАШ ДЕВІЗ – ВІДНОСЬСЯ ДО БЕЗПЕКИ СЕРЙОЗНО!

Ми суворо та чітко слідуємо за встановленими нами політикою, практикою та процедурою у сфері QHSE, які у всіх випадках відповідають або навіть перевершують відповідні професійні вимоги законодавства у цій галузі. Співробітники, підрядники, субпідрядники та відвідувачі ТОВ ТОВ «НАДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА СВЕРДЛОВИННИЙ СЕРВІС» повинні дотримуватися впровадженої системі QHSE або вони можуть зіткнутися з дисциплінарними заходами, бути відсторонені від займаних посад або навіть притягнуті до суду.

Активна позиція, повага і дотримання нашої системи в сфері QHSE допомагає компанії ТОВ ТОВ «НАДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА СВЕРДЛОВИННИЙ СЕРВІС»  постійно прагнути до нульової кількості нещасних випадків на бурових площадках і забезпечать здорове, комфортне, безпечне від травм робоче місце для всіх!

Powered by WordPress | Designed by: Compare Premium WordPress Themes | Thanks to Best WordPress Themes, wordpress themes 2011 and